Fotografie není k dispozici.

Michal Hogenauer (Česká republika)

Michal Hogenauer (1984, Praha, Česká republika) vystudoval katedru režie na FAMU. Jeho bakalářský film Děti sledující noční vlaky (2008, 20 min) byl v roce 2009 promítán na festivalu Premiere Plans. Diplomový film s názvem Tambylles (2012, 58 min) měl premiéru v sekci Cinéfondation na filmovém festivalu v Cannes. V roce 2015 spoluzaložil filmovou edukační platformu Cinergy Prague. Michal pracuje jako scenáristický a festivalový dramaturg. Snímek Tiché doteky je jeho celovečerním debutem.

Filmografie

  • Tiché doteky
    2019
  • Tambylles
    2012
  • Děti sledující noční vlaky
    2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít