Vlad Petri

Vlad Petri (Rumunsko)

Vlad Petri is a director interested in political and social subjects, often mixing personal images with official archives. His films, at the border between documentary and fiction, have been shown and won awards at international festivals. His selected filmography includes: Between Revolutions (2023 – feature), The Same Dream (2021 -short), The deer passed in front of me (2020- short) and Where are you Bucharest?(2014- feature).

Filmografie

 • Journey around the home in 60 Days
  2020
 • The seaside on foot
  2016
 • Where are you Bucharest?
  2014
 • New Year’s Eve 2008
  2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít