Fotografie není k dispozici.

Teodor Kuhn (Slovensko)

Teodor Kuhn je absolventem bratislavské VŠMU, kde v rámci studia natočil například oceňovaný krátký film Momo (2012) o mladíkovi, který má problémy se zvládáním agresivity. Jeho celovečerním debutem je snímek Ostrým nožem, inspirovaný skutečným případem z roku 2005, kdy neonacisté zavraždili mladého studenta, ale kvůli chybnému rozhodnutí soudkyně byli propuštěni na svobodu.

Filmografie

  • Ostrým nožem
    2019
  • Momo
    2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít