Fotografie není k dispozici.

Dana Bunescu (Rumunsko)

Dana Bunescu has been the main editor of the Romanian New Wave. She was awarded a Silver Bear at the 2017 Berlinale for her exceptional artistic contribution to Ana, Mon Amour and has edited documentaries like Andrei Ujică Cannes selection Autobiography of Nicolae Ceaușescu and Things We Said Today and Transilvania International Film Festival-winning Laura Căpățână’s Here…I Mean There, as well as iconic fiction films like the Palme d’Or winner 4 Months, 3 Weeks and 2 Days, Un Certain Regard winner The Death of Mr Lăzărescu and Golden Bear winner Child’s Pose.


Photo: Ciprian Hord

Filmografie

  • The Distance Between Me and Me
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít