Fotografie není k dispozici.

Gabrielle Brady (Austrálie)

Gabrielle Brady (1984) is an Australian filmmaker who makes documentary and hybrid films. Gabrielle studied Documentary Direction at the Cuban international film school (EICTV). Gabrielle has lived nomadically for the past ten years, traveling between Cuba, Mongolia, Indonesia, the Australian central desert and Europe. Her short film ISLAND was commissioned as part of the Guardian documentary series and premiered at Sheffield festival 2017. ISLAND OF THE HUNGRY GHOSTS is her first feature film.

Filmografie

  • Island of the Hungry Ghosts
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít