Fotografie není k dispozici.

David Štumpf (Česká republika)

David Štumpf (1991) ukončil studium na VŠMU v Bratislavě filmem Kovbojsko, který byl vybrán na festivaly jako Annecy, Stuttgart nebo Hiroshima a získal několik ocenění doma i v zahraničí. Film byl součástí pásma programu Visegrádske nové talenty a byl distribuován v kinech na Slovensku a v České republice. David žije v Praze, kde působí jako animátor, ilustrátor a režisér na volné noze.

Filmografie

  • SH_T HAPPENS
    2019
  • WooHoo
    2017
  • Kovbojsko
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít