Fotografie není k dispozici.

Adam Šoltés (Slovensko)

Adam Šoltés vystudoval filmovou režii na Fakultě multimediálních komunikací UTB ve Zlíně. Předtím studoval bakalářské studium na Akademii umění v Banské Bystrici, obor filmová dokumentární tvorba. Pochází z Košic a k východnímu Slovensku má osobitý vztah – to bylo vidět i při výběru tématu absolventského filmu Anežka, nominovaného na Cenu Magnesia za nejlepší studentský film.

Filmografie

  • Anežka
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít