Karin de Miguel Wessendorf (Německo)

Karin de Miguel Wessendorf is a freelance journalist and documentary filmmaker. She was born in Barcelona in 1974 and studied philology and media sciences in Barcelona, Munich and Cologne. Since 2008 she has worked as an author of TV documentaries and radio features on social and environmental topics for WDR, SWR, NDR, ARTE and other public broadcasters.

Filmografie

  • The Red Line - Resistance in Hambach Forest
    2019
  • Die Milchrebellen
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít