Fotografie není k dispozici.

Philippe Bellaïche (Francie)

Born in Paris, France in 1967. Philippe Bellaïche is an award-winning cinematographer. His film credits include Avi Mograbi’s Between Fences (2016), Arnon Goldfinger’s The Flat (2012), and Shimon Dotan’s The Settlers (2016 Sundance Film Festival). Gypsy Davy (2012 Sundance Film Festival) was his producing debut. Advocate (2019) is his directing debut.

Filmografie

  • Advocate
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít