Fotografie není k dispozici.

Levan Koguashvili (Gruzie)

Levan Koguashvili is a Georgian film director and screenwriter. He studied Film at the State University in Tbilisi, but a war broke out in Georgia and he worked as a journalist for the first Georgian TV. In 1999, he graduated from the VGIK (Moscow) and in 2007 - from the Tisch School of the Art’s Graduate Film Programme. Street Days (2010) was premiered in Competition of the Rotterdam IFF and was regarded as the beginning of a new wave of the Georgian cinema. Blind Dates (2013) premiered at Toronto and Berlin IFF and won 20 awards.

Filmografie

 • Gogita's New Life
  2016
 • Blind Dates
  2013
 • Street Days
  2010
 • Women from Georgia
  2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít