Fotografie není k dispozici.

Sandra Dajani

Sandra Dajani is an independent animation artist and director from Jordan. Holds an MFA degree in Animation from Tama Art University in Japan. Sandra has more than 10 years of experience as an artist and animator working for several commercial animation companies as well as a freelancer for several diverse projects. She is also a faculty member at PSUT‘s Computer Graphics and Animation Department. Most of her films’ themes are human-centered and tackle dramatic and social topics in relation to human nature and behavior in a grotesque and dark humor manner. Her films were screened in several exhibitions in Jordan and student festivals in Japan.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít