Fotografie není k dispozici.

Asli Özarslan (Německo)

Aslı Özarslan (*19.07.1986 in Berlin) studied Theatre and Media studies at University Bayreuth as well as Philosophy and Sociology at Université Sorbonne IV in Paris. She studied directing at Filmakademie Baden-Württemberg. In 2015 she got the renowned scholarship of Visual Arts at The Academy of Arts Berlin, and in 2017 she was a scholarship holder of the Tarabya Cultural Academy in Istanbul, Turkey. Her documentary films "Island 36" and "Dil Leyla" won several awards internationally and nationally.

Filmografie

  • Dil Leyla
    2016
  • Canim Kreuzberg
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít