Fotografie není k dispozici.

Marco Bonfanti (Itálie)

Born in Milan in 1980. After making two short films, 'The Words of Stockhausen' and Ordeal (Inside Me), in October 2011 he led a herd of more than seven hundred sheep through Piazza del Duomo in Milan. The story which made headlines in Italy and around the world, was actually a scene from his debut feature 'The Last Shepherd' a docufilm which became a national and international sensation, being shown at more than a hundred festivals worldwide, including Sundance, Slamdance, Tokyo and winning numerous awards. In 2014 he made 'Tubiolo e la Luna', an episode from the collective film '9×10 Novanta', which was presented at the 71st Venice Film Festival and which won a Special Mention at the 2015 Nastri D'Argento.

Filmografie

 • The Man Without Gravity
  2019
 • 9x10 novanta
  2014
 • The Last Shepherd
  2012
 • The Words of Stockhausen
  2011
 • Ordeal (Inside Me)
  2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít