Fotografie není k dispozici.

Dagmara Wyskiel (Polsko)

She is a visual artist, curator, cultural activist and organizer based in Antofagasta, in the North of Chile. She works in mixed media and installation art. Wyskiel is the founder and director of the nonprofit art organization Colectivo Se Vende, the Contemporary Art Festival SACO and the Latin American Art Institute (ISLA), an educational and residential artistic institution.

Filmografie

  • This day we saw the volcano
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít