Fotografie není k dispozici.

Maka Gogaladze (Gruzie)

Having degree in Medicine Maka Gogaladze, 35 tried herself in Photography in 2008 and since then she has been working as a photographer. In 2014-2016 Gogaladze made Master’s degree in Multimedia Journalism and Media Management School of the Georgian Institute of Public Affairs (GIPA), where she got deeply interested in documentary film-making.

Filmografie

  • My Piece of The Earth
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít