Fotografie není k dispozici.

Marta Wójtowicz-Wcisło (Polsko)

Born in 1980, graduated from spanish filology & cultural studies, PhD in political science. She worked as a guide in Africa and Latin America. She is a lecturer at the Institute of Iberian and Ibero-American Studies, at the University of Warsaw. Translator and author of articles on Latin America. Her academic interests include secularization theories and socio-political problems. Tourists is her directorial debut.

Filmografie

  • Tourists
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít