Fotografie není k dispozici.

Mateusz Romaszkan (Polsko)

Independent film editor and co-scriptwriter. Has edited documentaries that won awards at documentary festivals all over the world. For example the Oscar-nominated Rabbit a la Berlin and 15 Corners of the World, winner of the Critics' Week Award at the 2014 Locarno Film Festival. His achievements also include editing feature films, plus a range of commercial adverts, TV series and music videos.

Filmografie

  • Tourists
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít