Fotografie není k dispozici.

Grace McKenzie (Austrálie)

Grace has been an editor and assistant editor in Melbourne. She has worked on feature films, documentaries, various television series and music programs. Grace has teamed up with her father, Brian McKenzie in recent years. Their production company is called Brian McKenzie Film Productions. Audrey Of The Alps, Grace McKenzie’s first feature documentary, won the Australian Directors Guild award (2013) and the AIDC F4 award (2013).

Filmografie

  • In The Land of Wolves
    2018
  • Audrey Of The Alps
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít