Fotografie není k dispozici.

Yana Ugrekhelidze (Gruzie)

Born in Tbilisi, Georgia in 1984. After graduating with a degree in translation in Georgia, she took a bachelor in communication design at the Peter Behrens School of Arts in Düsseldorf and a diploma in film and animation at the Academy of Media Arts Cologne. Her first animated film, Summer Story, premiered at the 2017 International Short Film Festival Oberhausen and was a semi-finalist in the Student Academy Awards. Her graduation film Armed Lullaby was funded by the Film- und MedienStiftung NRW.

Filmografie

  • Armed Lullaby
    2019
  • Summer Story
    2017
  • La brique
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít