Fotografie není k dispozici.

Martina Scarpelli (Itálie)

Martina Scarpelli is an Italian filmmaker with a bachelor in Fine Art from Academy of Brera in Milano and a bachelor in Animation from Experimental Cinematography Center in Turin. She graduated in 2015 with the film Cosmoetico. Former member of ASF in 2014/2015 in development and production of animated projects, she is currently working in Denmark, in order to develop contents for a new short film and to start new professional collaborations.

Filmografie

  • Egg
    2018
  • Cosmoetico
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít