Fotografie není k dispozici.

Alberto Lobelle (Španělsko)

Born in Galicia (Spain) and trained at School of Image and Sound of A Coruña, Alberto Lobelle works on television series, documentaries, short films, commercials and films as second assistant director, script supervisor and assistant director.

As a filmmaker he directed and produced “Matisse is spelt with two S’s” (2011), screened at Aljazeera International Documentary Film Festival, DocumentaMadrid and other film festivals. “Den Pobedy: Victory Day” (2015), a found-footage documentary, was screened at FIDMarseille. “Landscapes of A Capelada” (2017) had its premiere at DocumentaMadrid, where it was awarded with the Best Cinematography Prize.

Filmografie

 • Study for human face
  2018
 • Landscapes of A Capelada
  2017
 • Den Pobedy: Victory Day
  2015
 • Matisse is spelt with two S’s
  2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít