Fotografie není k dispozici.

Ascanio Petrini (Itálie)

Ascanio Petrini (1979) was born in Bari, Italy. Graduated from DAMS, he directed various short films including Piscio, presented at the Corto Dorico Film Festival, finalist in the Nie Wiem section. His first documentary Salva la Cozza was selected at the Sguardi Altrove Festival in Milan and at the RIFF in Rome. He worked as first assistant director on several films, Italian and international. Tony Driver is his first feature film.

Filmografie

  • Tony Driver
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít