Fotografie není k dispozici.

Sascha Schöberl (Německo)

Sascha originates from Germany and is now based in Beijing. He is working both as director of photography and editor for feature documentaries, commercials and cooperate films. He has worked for TV Channels such as Arte, BBC, ZDF, CCTV etc. and various brands such as Louis Vuitton, SAP, Alibaba, Red Bull, Mercedes, Proctor&Gamble, Jaguar, EADS, Adidas, Ford, Fedex, Ikea, T-Online, Intel, etc. His films have been screened and awarded on numerous international film festivals.

Filmografie

  • Mirror, Mirror on the Wall
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít