Fotografie není k dispozici.

Kristīne Briede (Lotyšsko)

Kristīne Briede is a Latvian documentary filmmaker,creator and producer of cultural and social projects. In 2006, the Latvian Ministry of Culture awarded her the "Three Brothers" award for the K@2 in Karosta project - re-profiling the former Soviet military base in Liepaja and establishing a New Media Art Program at Liepaja University; she has also received several awards for art, film and social integration projects in Latvia. Kristīne Briede has produced and directed more than ten documentaries and short films.

Filmografie

 • Bridges of Time
  2018
 • Close and Away
  2012
 • We Are Becoming More
  2011
 • Mother Connected
  2001
 • Where Did They Disappear?
  2000
 • Tussofka
  1996

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít