Fotografie není k dispozici.

Anji Sauvé Clubb

Anji holds a master’s degree in urban planning from the Harvard Graduate School of Design and studied filmmaking at the Massachusetts College of Art and Design. After several years working in the non-profit sector, Anji decided to pursue her passion for filmmaking and moved to Ulaanbaatar in 2014. Cumulatively, she has over ten years’ experience living and working in East Asia, having spent her formative years in between the US, Taiwan, and Australia. Anji’s background is in public policy and international development, and she holds a bachelor’s in Asia Studies from Georgetown University.

Filmografie

  • Nomad Meets the City
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít