Fotografie není k dispozici.

Nathan Erasmus (Velká Británie)

Nathan Erasmus is an animation film maker and producer born in Cardiff, Wales.

Nathan studied film & video production in Surrey and went on to set up Gravy Media. Gravy Media's first project 'One eskimO' won the British Animation Awards and went on to secure investment from Warner Premiere to make the series.

Since then Nathan has produced and developed a series of animated and live action projects including his own slate of animated feature films supported by Film Cymru Wales and the British Film Institute.

Filmografie

  • Road to Rio
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít