Fotografie není k dispozici.

Melissa Langer (Spojené státy)

Melissa Langer is a documentary director and DP based in Philadelphia. She holds an MFA in Documentary Film & Video from Stanford University and a BA in History from Carleton College. Her short films include Hauled Out, Treasure Island, and Terms of Intimacy. Her most recent film, My Aleppo, tells the story of a young Syrian family in South Africa as they communicate with the home front via Skype, watching Aleppo disintegrate and their loved ones change. She is the recipient of a UFVA Carole Fielding Grant and her films have premiered at Telluride Film Festival, IDFA, and MoMA's Doc Fortnight

Filmografie

 • Terms of Intimacy
  2015
 • Treasure Island
  2015
 • My Aleppo
  2015
 • Hauled Out
  2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít