Fotografie není k dispozici.

Martin Přívratský (Česká republika)

Režisér, kameraman, producent náčel videoklipy pro kapelu Vypsaná fixa a televizní pořady Flash in, Contest – extrémní sporty pro hudební televizi Óčko. V roce 2007 dokončil svůj první dokument Berlin Trip ´07, o výletu BMX jezdců do Berlína. Je autorem virálů a reklam pro Škoda auto, Red Bull, Snickers, Author, Poděbradka, Nikon, Next, Sorex, Toyota a další. Snímek Tomorrow Will Be Better je jeho celovečerním debutem z prostředí FMX.

Filmografie

  • Vypsaná Fixa - Ztracený film
    2019
  • Lidé z L.A.
    2013
  • Zítra bude líp
    2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít