Rodolfo Petriz

Rodolfo Petriz (Argentina)

Rodolfo Petriz was born in Buenos Aires in 1971. He is Professor of Philosophy and Master in Documentary Journalism. He was Director, producer and screenwriter of the documentary “The Lonely Navigator” (2019), which had its world premiere at BAFICI and participated in numerous festivals. Director, producer and screenwriter of “Varsavsky-The Rebel Scientist” (2022) is his second documentary, which has its world premiere in the XXXI Festival del Cinema Íberolarinoamericano de Trieste (2022). He is currently shooting “Los Fusilados de Racing”, about a massacre committed by the Army during the last military dictatorship in Argentina.

Filmografie

  • The Lonely Navigator
    2019
  • Sundays o Barter
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít