Fotografie není k dispozici.

Sol Miraglia (Argentina)

Sol Miraglia (1989) was born in Buenos Aires, Argentina. She studied Image and Sound Design at the University of Buenos Aires (UBA) and she specialized as Cinematographer. In 2018, her first film “Luisita Photo Studio” was premiered in the 20th Edition of BAFICI, where received the Audience Award in the National Competition. “When The Olympus Collides With The Pampas” is her second film.

Filmografie

  • When The Olympus Collides With The Pampas
    2020
  • Luisita Photo Studio
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít