Fotografie není k dispozici.

Hugo Manso (Argentina)

Hugo Manso (1983) is a filmmaker, screenwriter and teacher graduated from the Buenos Aires Film School (Universidad del Cine - FUC). He has worked as a screenwriter for cinema, radio and advertising. “Luisita Photo Studio” is the first film he co-directed with Sol Miraglia. “When The Olympus Collides With The Pampas” about artist Ricardo Cinalli, is his second film.

Filmografie

  • When The Olympus Collides With The Pampas
    2020
  • Luisita Photo Studio
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít