Fotografie není k dispozici.

Bénédicte Liénard (Belgie)

Having studied film directing at the Institut des Arts de Diffusion (IAD) in Louvain-la-Neuve, Belgium, her debut feature film, Une part du ciel, was selected for Un Certain Regard in Cannes and also screened at festivals in Toronto, San Sebastián and New York. She followed it with several documentaries which were shown at festivals and on television. She teaches at IAD and is Artist in Residence at the Université catholique de Louvain. By the Name of Tania is her third collaboration with Mary Jiménez.

Filmografie

 • By the Name of Tania
  2019
 • Le chant des hommes
  2015
 • Sobre las brasas
  2013
 • D'arbres et de charbon
  2013
 • Une part du ciel
  2002

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít