Fotografie není k dispozici.

Eloísa Solaas (Argentina)

Eloísa Solaas graduated from the Image and Sound Design career (FADU-UBA). She worked as a programmer for the Buenos Aires International Independent Film Festival (BAFICI); as an assistant director in various fiction and documentary projects; and teaches film theories at different film schools in Buenos Aires. She works at the Film Museum of Buenos Aires, producing audiovisual projects with film footage such as Intervened Events (2014) and Intervened Archives: School Cinema (2016)). Las facultades is her first feature film as a director.

Filmografie

  • The Faculties
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít