Fotografie není k dispozici.

Iris Grob (Nizozemsko)

Iris Grob (1991) graduated as a documentary filmmaker from the Utrecht School of Arts and has a degree in Documentary & Features from the University of the West of England. The way society relates to nature is an important theme in her films. Iris previously worked for nature cinema production The New Wilderness, and worked for different Dutch nature TV programmes like Early Birds (Vroege Vogels BNNVARA) and Wilderness under Water (Wildernis onder water EO). Her youth documentary Young Hunters was screened at i.a. Internationale Kurzfilmtage Oberhausen, Cinekid, CPH Buster, en Kuki Festival. Currently, Iris is developing her short film Bulldog of Burnout. Also, she works for Jeugdjournaal (NOS), a news programme targeted at children.

Filmografie

  • Alleen op de Wereld / Lost in this World
    2019
  • De Jonge Jagers / Young Hunters
    2018
  • Wij en de wolven / We and the Wolves
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít