Fotografie není k dispozici.

Bruno Santamaría (Mexiko)

Bruno Santamaría (Mexico, 1986) is a cinematographer and documentary director from Centro de Capacitación Cinematográfica (CCC). Margarita was his directorial debut, but he has also worked in Ai WeiWei’s Vivos, The best thing you can do with your life by Zita Erffa and Artemio by Sandra Luz López, among others. Things we dare not do is his second film as a director. His work has been shown at festivals such as Berlinale, Hot Docs, FIPA, Sheffield Doc Fest, Camerimage, FICG and FICM.

Filmografie

  • Things we dare not do
    2020
  • Margarita
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít