Fotografie není k dispozici.

Christine Hürzeler (Švýcarsko)

Christine Hürzeler lives in Zurich. Studies in social anthro-pology, sociology and geography at the Universities of Fribourg and Zurich. Collaboration on a range of research projects in the field of social anthropology (University of Melbourne, Humboldt University, Berlin). From 2001 onwards diverse film-related training courses, including documentary film-making and film studies (University of the Arts Bern, University of Zurich). Since 2001 collaboration on a variety of cinema documentaries in research capacities, as Production Manager and as Assistant Director.

Filmografie

 • Shooting Crows
  2018
 • Grandfather never saw the sea
  2011
 • Closing time
  2004
 • Dawn
  2002

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít