Fotografie není k dispozici.

Xu Hongjie (Čína)

Born in China, after having studied civil engineering she spent five years in an artists’ community in Peking. From 2003 to 2009 she studied arts in Cologne and since then she has lived and worked in Germany. Her works include documentaries and short films, including Between Forms (2009), A touch of childhood (2009), Bloody Art (2008), Spectaculum (2007) and On the Way (2006).

Filmografie

 • A touch of childhood
  2009
 • Between Forms
  2009
 • Bloody Art
  2008
 • Spectaculum
  2007
 • On the Way
  2006

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít