Fotografie není k dispozici.

Stephanie di Giusto (Francie)

Režisérka a fotografka Stéphanie Di Giusto začínala jako autorka klipů invenčních a neotřelých umělců jako Camille, Brigitte Fontaine, Sliimy či Jarvis Rocker. Spolupracovala s návrhářkou Vanessou Bruno, pro niž natočila tři krátké filmy plné poetických obrazů s mladou francouzskou filmovou ikonou Lou Doillon.

Stéphanie spolupracuje také s tištěnými médii, její fotografie se objevují především v časopisech Vogue, Elle a Purple Magazine.

V roce 2016 natočila svůj první film Tanečnice (La Danseuse), v němž hrají Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry a Lily-Rose Depp. Celovečernímu snímku se dostalo velmi příznivého přijetí diváky i kritikou na festivalu v Cannes 2016, kdy po projekci následovala „standing ovation".

Filmografie

  • Tanečnice
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít