Fotografie není k dispozici.

Fabien Zocco (Francie)

Born in 1980 in Valence lives and works in Lille. Fabien Zocco graduated Le Fresnoy-Studio national des arts contemporains (2016, jury honors).

His work has been shown in France (Le 104-Paris, Le Fresnoy, FRAC Poitou Charentes...), China (Pearl Art Museum, Shanghai), Mexico (French Institute, Mexico DF), Canada (UQTR gallery, Trois-Rivières), Poland (A-I-R program, Wroclaw), Belgium (NTAA Biennale (Gent), Royal Museum of Mariemont), Italy (Into thin words, Polignano a mare), Germany (GEH8, Dresden), and online (The Wrong - New digital art biennale).

Filmografie

  • Attack the Sun
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít