Fotografie není k dispozici.

Juan Rodrigáñez (Španělsko)

Juan Rodrigáñez was born in Madrid in 1971. He studied American anthropology at the Complutense University in the same city, where he still lives today. His short film A la sierra de Armenia, was premiered at Zinebi (2008). His first two feature films, The Money Complex (2015) and Rights of Man (2018) have been shown in festivals such as Berlinale, FIDMarseille, IndieLisboa, Gijón International Film Festival, Berwick Film & Media Arts Festival, FICUNAM or Hong Kong IFFS.

Filmografie

  • Rights of Man
    2018
  • The Money Complex
    2015
  • A la sierra de Armenia
    2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít