Jean-Marc Chapoulie (Francie)

Jean-Marc Chapoulie (1967) is a French filmmaker and video artist. During the 1990s he worked with André S. Labarthe and Janine Bazin on the collection Films of Our Time. He is also an exhibition curator. Under the pseudonym Alchimicinéma, he presents hybrid sessions - conferences and performances, screenings and installations at the same time.

Filmografie

  • La mer du milieu
    2019
  • Vin d’honneur, 2008. Monsieur Google, à qui appartient la réalité?
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít