Fotografie není k dispozici.

Alexandra Kandy Longuet (Francie)

Alexandra Kandy Longuet was born in Paris. Graduated from the Paris-Cergy National School of Arts and the Paris III University, she was involved in several exhibitions. After traveling in Russia and Argentina, she began to study film in Belgium. Her first documentary, As She Left (2012), received the Grand Prix at the Festival Message to Man. She was one of the 2017 laureates of the Scam’s star for New Orleans, Shipwrecked America. She also makes radio documentaries for RTBF and France Culture.

Filmografie

  • Vacancy
    2018
  • Shipwreck America?
    2016
  • As She Left
    2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít