Fotografie není k dispozici.

Marianne Lambert (Belgie)

After studying Journalism and Communication at L'Université Libre de Bruxelles (ULB), Marianne Lambert began working in the early 90s in cinema, directing and assisting directors. Stage manager on thirty films, she has worked for a few years as production manager, notably for Chantal Akerman (La Folie Almayer), Frédéric Fonteyne (Tango Libre), Bernard Bellefroid (Melody) and Marion Hansel (Upstream of the river).

Filmografie

  • I Don't Belong Anywhere: Le cinéma de Chantal Akerman
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít