Fotografie není k dispozici.

HAN Hsiang-ning (Tchaj-wan)

HAN Hsiang-ning is a renowned artist born in 1939. After graduating in fine arts from National Taiwan Normal University, he became a member of the Fifth Moon Painting Society, later moving to New York in 1967. His earlier works were mainly abstract paintings with an emphasis on design and space, and during his first years in the US he also filmed artistic events and everyday life on 8mm film. His later works consist mainly of photorealistic paintings.

Filmografie

  • Run
    1966
  • Today
    1965

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít