Fotografie není k dispozici.

Ling CHUANG (Tchaj-wan)

CHUANG Ling was born in Guiyang, Guizhou in 1938. He came to Taiwan in 1948 and graduated from Taiwan Provincial Agriculture College (now National Chung Hsing University) with a degree in forestry. CHUANG co-founded Theatre Quarterly with CHIU Kang-chien, HUANG Hua-cheng and others, and worked as a photojournalist for TTV. As one of Taiwan's leading photographers, he has published multiple photo collections and held many exhibitions of his work, and was a recipient of the National Award for Arts.

Filmografie

  • My New Born Baby
    1967
  • Life Continued
    1966

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít