Fotografie není k dispozici.

Sih-liang LONG (Tchaj-wan)

LONG Sih-liang was born in 1937 and graduated from the fine arts department of National Taiwan Normal University. In 1962 he began working as an artistic designer at TTV, and also served among the editorial board of the Apollo literary magazine. LONG was also a member of the V-10 visual arts group, a photography society founded in 1971, and designed visuals for many books and Taiwanese films. He passed away in Taipei in March 2012.

Filmografie

  • Getting Ready for the Festival
    1967

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít