Fotografie není k dispozici.

Hua-cheng HUANG (Tchaj-wan)

HUANG Hua-cheng was born in Nanjing in 1935. He relocated to Taiwan in 1949 and graduated in arts from National Taiwan Normal University. He worked for advertising company and TV station and as graphic designer for Theatre Quarterly. He published the Ecole de Great Taipei manifesto in 1966 and worked for Shaw Brothers Pictures in Hong Kong in the 1970s. He died of illness in 1996 in Taipei.

Filmografie

  • Joy of life
    1967

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít