Fotografie není k dispozici.

Kar LAW (Zvláštní administrativní oblast Číny Macao)

LAW Kar is a Macao-born senior film critic. Since the 1960s he has served as editor for publications such as The Chinese Student Weekly, Intellectuals and Theatre Quarterly, and made several experimental films. He later worked for Hong Kong International Film Festival and Hong Kong Film Archive. He is now retired and committed to documentary film production.

Filmografie

 • Song of Diaoyu Toi (Original Version)
  1971
 • Beg for Life
  1970
 • Routine
  1969
 • Shadow
  1968
 • Picnic
  1967

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít