Fotografie není k dispozici.

Amédée Pacôme Nkoulou (Gabon)

Amédée Pacôme Nkoulou is a Gabonese filmmaker. He obtained a professional license in cinematographic and audiovisual production techniques from the Higher Institute of Image and Sound (ISIS-SE) in Burkina Faso. He worked as assistant director on productions such as DIALEMI by Nadine OTSOBOGO, THE EYE OF THE CITY by Samantha BIFFOT and WITHOUT FAMILY by Pauline MVELE. Directed in 2013, MOANE MORY is his first short film and was presented at the Short Film Corner (Cannes Film Festival 2014). His latest documentary, BOXING LIBREVILLE, was selected at Visions du Réel.

Filmografie

  • Boxing Libreville
    2018
  • Moane Mory
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít