Fotografie není k dispozici.

Tom Davenport (Spojené státy)

TOM DAVENPORT is an independent filmmaker and distributor. He graduated from Yale University, went to Hong Kong with a Yale programme to teach English at New Asia College, and spent several years in Taiwan studying Chinese language and culture and working as a still photographer. He began his work in film with documentary filmmakers Richard LEACOCK and D.A. PENNEBAKER in New York and made his first film in 1969 on the Chinese martial art of T'ai Chi. In 1970 he returned home to rural Virginia and started an independent film company Davenport Films with his wife Mimi, co-producer and designer. Now he started and run www.folkstreams. net, which preserved, archives and streams documentary films about American folklife.

Filmografie

  • T’ai Chi Ch’uan
    1969

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít